Oferta i warunki współpracy

Oferta i warunki współpracy

Oferta tworzona jest na podstawie czasochłonności prac. Do jej wyliczenia należy wypłenić przygotowaną przez nas specjalną ankietę. W ramach zespołu projektowego angażujemy zawsze najmniej dwóch testerów posiadających kwalifikacje potwierdzone certyfikatami.

Testy bezpieczeństwa aplikacji w zależności od jej wielkości mogą trwać od tygodnia do miesiąca czasu. Ze względu na charakter prac jakim jest audyt zalecane jest aby nie wprowadzać istotnych zmian w trakcie testów. Niewątpliwe przydatne jest wtedy przygotowanie środowiska testowego. W przypadku prac na środowisku produkcyjnym należy mieć świadomość, że wprowadzając aplikację/system w stan który nie przewidział programista może dojść do utraty integralności danych. Stosowane narzędzia mogą mieć również negatywny wpływ na dostępność danych tymsamym wpływając negatywnie na pracę użytkoników.

Testy bezpieczeństwa mają na celu zidentyfikować zagrożenia, które służą jako wkład do dalszych usprawnień organizacji w obszarze cyberbezpieczeństwa. Tworząc analizę w odniesioniu do korzyści pomocnym jest przeprowadzenie modelowanie zagrożeń.

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się wiecej lub zapytać o bezpłatną wycenę? Zapraszamy do kontaktu!